Producenci
O firmie

  

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wykwalifikowanym, fachowym i doświadczonym zespołem gotowym by Cię wesprzeć w działaniach służących poprawie Twojego zdrowia i urody. Oferujemy wsparcie merytoryczne i asortymentowe w tym zakresie zawsze gdy tego zapragniesz.

 

 Co z nami zyskasz?

  • dostęp do produktów sprawdzonych zarówno przez dotychczasowych użytkowników, jak i przez nas samych,
  • dostęp do produktów, których skład został przeanalizowany przez farmaceutów, dietetyków oraz kosmetologów,
  • dostęp do najlepszych kosmetyków naturalnych, suplementów diety, a także innych produktów, które pomogą zadbać o Twoje zdrowie i urodę
  •  wsparcie merytoryczne w zakresie kosmetologii, kosmetyki naturalnej, dietetyki oraz dbania o zdrowie, jak również wiedzę o tym jak poradzić sobie ze schorzeniami dotykającymi każdego z nas,
  • przystępne ceny kosmetyków, suplementów diety, ziół leczniczych i leków bez recepty.

 

Nasza misja: 

Naszą misją jest niesienie pomocy i wsparcia w zakresie dbania o zdrowie i urodę oraz zwiększanie dostępności produktów, usług i wiedzy niezbędnych do utrzymywania i polepszania stanu zdrowia oraz dbania o osobiste piękno.

W szczególności zwracamy uwagę na naturalne sposoby leczenia (tradycyjne i nowoczesne) i uświadamianie ich dobroczynności.

 

Wartości, w które wierzymy:

Natura – środowisko naturalne to nasz dom. Ono daje nam spokój, ukojenie i zdrowie. Czerpmy z niego, ale dawajmy też coś od siebie – pielęgnujmy i dbajmy o nie. Pamiętajmy o tradycyjnych, naturalnych sposobach leczenia i wzbogacajmy je nowoczesną wiedzą oraz zdrowym podejściem.

Zdrowie – jest najważniejsze i daje podstawę do efektywnego działania. Nie pozwalajmy by nas opuszczało. Podejmujmy kroki, które będą wzmacniać zdrowie i działajmy tak by jak najdłużej obejść się bez ingerencji nowoczesnych i silnych leków, które poza siłą leczniczą sieją także wielkie spustoszenie w organizmie ludzkim. Dbajmy o zdrowie dzisiaj, abyśmy nie musieli się martwić o jutro.

Dostępność – aby każdy mógł zadbać o swoje zdrowie i urodę, musi mieć najpierw dostęp do odpowiedniej wiedzy i środków. Zwiększanie dostępności produktów wspomagających zdrowie można osiągnąć poprzez szerzenie wiedzy o ich istnieniu oraz dzięki zapewnieniu przystępnych cen, tak by każdego było na nie stać. Wiedza na temat zdrowia powinna być darmowa i wszyscy powinniśmy się nią dzielić.

Jakość i bezpieczeństwo –  produkty lecznicze dostępne na rynku powinny być przede wszystkim bezpieczne, a ich skuteczność i jakość powinna być potwierdzona przez naukę oraz przez innych użytkowników. Tylko takie produkty staramy się Wam udostępniać.

Dane firmy:

Anna Oramus NATURAiJA

Os.Piastów 9/53

31-623 Kraków

NIP: 6783004105

 

  E-mail kontaktowy                              Telefon kontaktowy                                   
kontakt@naturaija.pl                         +48 600 231 777

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl