Producenci
Blog NATURAiJA
Poradniki, przepisy kulinarne, opisy produktów - piszemy dla Ciebie!

Naturalne materiały higieniczne

Sklep NaturaiJa jest zaopatrzony w różne materiały higieniczne, przydatne w codziennej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry. Oferowane przez nas produkty nie zawierają w swoim składzie substancji chemicznych, szkodliwych, są pozbawione chloru i sztucznych zapachów oraz bezpieczne i przyjazne dla pH skóry. Nasze naturalne produkty higieniczne zezwalają na swobodny przepływ powietrza, nie powodując podrażnień i pozwalają na zachowanie komfortu przez cały dzień.

Produkty bawełniane są wyprodukowane z 100% czystej bawełny (z włókien naturalnych), pochodzącej z upraw ekologicznych, będących pod ścisłym nadzorem, nie poddawanej żadnym modyfikacjom, całkowicie biodegradowalnej, wolnej od chloru i pestycydów. Także ich opakowania są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i zdatnych do ponownego odtworzenia i użycia.

NaturaiJa oferuje produkty przeznaczone do codziennego demakijażu twarzy, takie jak: płatki kosmetyczne z bawełny lub z bambusa do wielokrotnego użycia, wielorazowe podpaski dla mam, wkładki laktacyjne, podpaski poporodowe, wkładki i podpaski anionowe (zawierające kryształ turmalinu), chusteczki do higieny intymnej, itp. Zapobiegają one rozprzestrzenianiu się bakterii, nie powodują alergii ani podrażnień, niwelowane są nieprzyjemne zapachy, zachowane są wygoda i świeżość podczas codziennego użytkowania.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapobiec zanieczyszczaniu naszej planety. Decydując się na biodegradowalne produkty, pomagasz nam zadbać o nasze wspólne środowisko.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl