Producenci
Blog NATURAiJA
Poradniki, przepisy kulinarne, opisy produktów - piszemy dla Ciebie!

Soki i napoje

Naturalne soki są płynnym zdrowiem. Bogactwo witamin, minerałów, enzymów, sprawia, że są bezkonkurencyjnymi naturalnymi energetykami. Dzięki ogromnej zawartości antyoksydantów, soki są naturalnymi eliksirami młodości. Nie mogą się z nimi równać produkty rynkowe, które składają się w większości z wody, koncentratów, barwników i sztucznych aromatów.

Polecamy Państwu, m.in: soki zagęszczone z żurawiny, goji, owocowo-warzywne soki tłoczone, syropy, nektary z suszonych śliwek, woda kokosowa, napoje: orkiszowy, ryżowy, migdałowy (także wersja w proszku) oraz napoje energetyczne firmy LITTLE MIRACLE, jako ekologiczne zamienniki dopalaczy.

W naszym sklepie, znajdziecie Państwo najlepsze marki: THE BRIDGE, RABENHORST, EkaMedica, SOJADE, MOGADOR.

Syropy produkowane są według metod i receptur naszych babć. Takie specyfiki jak chociażby sok z brzozy są idealnym lekarstwem na choroby żołądka oraz na kamienie nerkowe. Według tradycji ludowej systematyczne picie soku z brzozy zapobiega rozwojowi raka.

Nasze soki są idealne do sokoterapii. Naturalne soki to zastrzyk multiwitamin, które przekazują naszemu organizmowi bogactwo minerałów oraz odżywiają nasze komórki. Sokoterapia jest idealnym sposobem na pozbycie się wszystkich zalegających toksyn i efektowne oczyszczenie ciała.

Warto pić soki w każdym wieku, aby czuć się zdrowo, dodać sobie naturalnej energii i zrównoważyć pracę wszystkich narządów. Spożywanie płynnych dobrodziejstw natury sprawi dostarczy nam niezbędnych witamin, minerałów i innych potrzebnych substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl