Producenci
Blog NATURAiJA
Poradniki, przepisy kulinarne, opisy produktów - piszemy dla Ciebie!

Naturalne środki czystości

Polecamy Państwu ekologiczne produkty do prania i sprzątania. W naszym sklepie znajdziecie preparaty odpowiednie do czyszczenia różnych powierzchni: szklanych, ze stali nierdzewnej, kranów, zlewów, itd. Produkty te nie zawierają amoniaku, barwników, pochodnych ropy naftowej czy sztucznych aromatów - są wzbogacane naturalnymi zapachami, umilającymi sprzątanie. Specjalne preparaty usuwają groźne bakterie i kamień, są często na bazie octu, dezynfekują bez wyjaławiania otoczenia. Nie pozostawiają smug i zacieków, są bezpieczne i przyjazne dla środowiska, nietestowane na zwierzętach i biodegradowalne. Składają się z innowacyjnych aktywnych składników, pochodzących z naturalnych i organicznych upraw.

Wśród sprzedawanych przez nas marek, znajdują się liderzy na polskim i zagranicznym rynku ekologicznym, są to: ATTITUDE, BIO-D, ECOVER, KLAR, PLANETE BLEUE, LE CHETELARD, SONETT i wiele innych.

Najbardziej ekologicznym i zarazem najciekawszym produktem w tym dziale są piorące orzechy indyjskie - bogate w saponinę, która tworzy naturalną pianę - idealne w połączeniu z olejkami eterycznymi, nadającymi praniu piękny i świeży zapach.

Oprócz tego polecamy: ściereczki z recyklingu, płyny do mycia naczyń i płukania prania w różnych wariantach zapachowych, ekologiczne tabletki do zmywarki, zapachowe wody do prasowania, odświeżacze powietrza, płyny czyszczące, dedykowane poszczególnym pomieszczeniom.

Dzięki naszym specjalnym ekologicznym produktom, możesz zadbać o czystość w Twoim domu, przyczyniając się do ochrony środowiska!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl