Producenci
Blog NATURAiJA
Poradniki, przepisy kulinarne, opisy produktów - piszemy dla Ciebie!

Dla zwierząt

Jeśli uprawiamy zdrowy tryb życia i dbamy o środowisko naturalne, musimy pamiętać także o tym, aby pożywienie naszych pupili było wartościowe i odżywcze. Zdarza się, że zapominamy o potrzebach i problemach zdrowotnych zwierząt, które żyją z nami pod jednym dachem. Udomowione futrzaki często traktujemy jak członków rodziny – dlaczego więc nie wprowadzić do ich menu produktów ekologicznych?

Społeczeństwo błędnie postrzega problem żywienia zwierząt – większość jest przekonana, że wystarczająca dla nich jest sucha i najtańsza karma czy resztki domowego jedzenia. Takie postępowanie może prowadzić do cukrzycy kota lub psa i spowodować uczulenie. To wszystko może mieć zły wpływ na wygląd zwierzaków: ich wagę, matową i wyjałowioną sierść, zły stan skóry i całego organizmu.

Żywność ekologiczna dla zwierząt jest pozbawiona chemicznych substancji, powodujących raka i inne ciężkie choroby. Produkty naturalne nie zawierają konserwantów, ulepszaczy smakowych i sztucznych aromatów, ani odpadów. Posiadają o wiele więcej substancji odżywczych, niż zwykła sklepowa karma.

Oprócz ekologicznej żywności dla pupilów, w swoim asortymencie posiadamy takie akcesoria, jak: ekologiczne miski dla kotów i psów oraz łopatki do karmy. Są one idealnym zamiennikiem plastikowych pojemników, składających się z pochodnych ropy i innych szkodliwych surowców, które mogą przedostać się do jedzenia i powodować niebezpieczne choroby zwierząt. Oprócz tego, produkty te są złożone z włókien roślinnych, które są w pełni biodegradacyjne.

Udomowione zwierzęta nie poradzą sobie bez naszej pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za naszych małych przyjaciół, dlatego już dziś wyjdźmy naprzeciw ich potrzebom!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl